Služby

Prevence

V naší ordinaci klademe velký důraz na preventivní péči. Pravidelné návštěvy zubního lékaře pomáhají předcházet vzniku problémů, které se mohou v dutině ústní objevit. V rámci preventivní prohlídky každému pacientovi kontrolujeme stav chrupu a úroveň ústní hygieny. Pravidelně zhotovujeme rentgenové snímky a případné problémy tak můžeme zachytit hned na začátku, než začnou pacientovi způsobovat obtíže. Preventivní prohlídky a neustálá kontrola ústní hygieny jsou důležité i po dokončení sanace chrupu, aby další problémy už nevznikaly. Prevence jsou hrazeny pojišťovnou 2x ročně.

Dentální hygiena

V rámci preventivní péče spolupracujeme s dentální hygienistkou, jejímž hlavním úkolem je naučit pacienty správné péči o chrup. Domácí i profesionální zubní hygiena je základem pro vaše zubní zdraví a pomůže vám udržet si vlastní chrup do vysokého věku. V rámci návštěvy u dentální hygienistky vám nabízíme odstranění zubního kamene a pigmentací, léčbu parodontózy i nácvik správné techniky čištění zubů a individuální výběr dentálních pomůcek

Mikroskopická stomatologie

Prakticky všechny výkony provádíme v naší ordinaci pod operačním mikroskopem zn. Zeiss. Moderní postupy a složité technologie vyžadují co nejlepší vizuální kontrolu a operační mikroskop je v této oblasti perfektním nástrojem. Jeho použití je nezbytné při ošetřování kořenových kanálků (endodoncii), a to zejména při jejich opakovaném ošetření (reendodoncii), kdy je nutné odstranit předchozí plnění zubu. Použití mikroskopu je výhodou i při zhotovení výplní, preparaci zubů na protetické práce, ale i při chirurgických výkonech.

Stomatologické centrum Zvíkovská, 2018
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!